Paralen


Výsledky hledání na výraz paralen
Poslední aktualizace: 2025-04-15


Kombinace, interakce: Paralen grip chřipka a bolest & Ibalgin 400


Interakce s potravinami a další doporučení Paralen grip chřipka a bolest: Vyhněte se alkoholu (......

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen grip chřipka a bolest & Ibalgin 400, paralen

Kombinace, interakce: Paralen grip chřipka a bolest & Metamizol stada


Interakce s potravinami a další doporučení Paralen grip chřipka a bolest: Vyhněte se alkoholu (......

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen grip chřipka a bolest & Metamizol stada, paralen

Vedlejší účinky: Ibalgin 400 & Paralen 125


Vedlejší a nežádoucí účinky Ibalgin 400 a Paralen 125 .......

Tagy: Vedlejší účinky Ibalgin, Ibalgin 400 & Paralen 125, paralen

Kombinace, interakce: Pantomyl & Lipertance & Paralen extra proti bolesti


Interakce s potravinami a další doporučeníPantomyl: Vezměte si bez ohledu na jídlo. Lipertance: Vyhněte se lékořici. Grapefruit dolů reguluje posttranslační expresi CYP3A4, hlavního metabolizujícího enzymu amlodipinu. Grapefruit ve všech formách (např. Celé ovoce, šťáva a kůra) může významně zvýšit sérové ........

Tagy: Kombinace, interakce Pantomyl, Pantomyl & Lipertance & Paralen extra proti bolesti, paralen

Vedlejší účinky: Warfarin orion & Paralen 500 &


Vedlejší a nežádoucí účinky Warfarin orion a Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a . Interakce s potravinami a další doporučeníPantomyl: Vezměte si bez ohledu na jídlo. Lipertance: Vyhněte se lékořici. Grapefruit dolů reguluje posttranslační ........

Tagy: Vedlejší účinky Warfarin, Warfarin orion & Paralen 500 &, paralen

Kombinace, interakce: Meteospasmyl & Paralen 500 &


Interakce s potravinami a další doporučení Paralen 500: Vyhněte se alkoholu ( Interakce s potravinami a další doporučeníPantomyl: Vezměte si bez ohledu na jídlo. Lipertance: Vyhněte se lékořici. Grapefruit dolů reguluje posttranslační expresi CYP3A4, hlavního metabolizujícího enzymu amlodipinu. ........

Tagy: Kombinace, interakce Meteospasmyl, Meteospasmyl & Paralen 500 &, paralen

Kombinace, interakce: Endiaron & Paralen 500 & Stilnox &


Interakce s potravinami a další doporučení Paralen 500: Vyhněte se alkoholu ( Interakce s potravinami a další doporučeníPantomyl: Vezměte si bez ohledu na jídlo. Lipertance: Vyhněte se lékořici. Grapefruit dolů reguluje posttranslační expresi CYP3A4, hlavního metabolizujícího enzymu amlodipinu. ........

Tagy: Kombinace, interakce Endiaron, Endiaron & Paralen 500 & Stilnox &, paralen

Kombinace, interakce: Paralen grip chřipka a bolest & Klacid 500


Interakce s potravinami a další doporučení Paralen grip chřipka a bolest: Vyhněte se alkoholu ( Interakce s potravinami a další doporučeníPantomyl: Vezměte si bez ohledu na jídlo. Lipertance: Vyhněte se lékořici. Grapefruit dolů reguluje posttranslační expresi CYP3A4, hlavního metabolizujícího ........

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen grip chřipka a bolest & Klacid 500, paralen

Vedlejší účinky: Ciplox & Paralen 500 &


Vedlejší a nežádoucí účinky Ciplox a Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a . Interakce s potravinami a další doporučeníPantomyl: Vezměte si bez ohledu na jídlo. Lipertance: Vyhněte se lékořici. Grapefruit dolů reguluje posttranslační expresi ........

Tagy: Vedlejší účinky Ciplox, Ciplox & Paralen 500 &, paralen

Kombinace, interakce: Paralen 500 & Algifen neo


Interakce s potravinami a další doporučení Paralen 500: Vyhněte se alkoholu ( Interakce s potravinami a další doporučeníPantomyl: Vezměte si bez ohledu na jídlo. Lipertance: Vyhněte se lékořici. Grapefruit dolů reguluje posttranslační expresi CYP3A4, hlavního metabolizujícího enzymu amlodipinu. ........

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen 500 & Algifen neo, paralen

Kombinace, interakce: Paralen grip horký nápoj citrón & Dithiaden


Interakce s potravinami a další doporučení Paralen grip horký nápoj citrón: Vyhněte se alkoholu ( Interakce s potravinami a další doporučeníPantomyl: Vezměte si bez ohledu na jídlo. Lipertance: Vyhněte se lékořici. Grapefruit dolů reguluje posttranslační expresi CYP3A4, hlavního ........

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen grip horký nápoj citrón & Dithiaden, paralen

Vedlejší účinky: Duspatalin retard & Meteospasmyl & Paralen 500 & Ibalgin 400


Vedlejší a nežádoucí účinky Duspatalin retard a Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky Meteospasmyl a Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Ibalgin 400 . Interakce s potravinami a další doporučeníPantomyl: Vezměte ........

Tagy: Vedlejší účinky Duspatalin, Duspatalin retard & Meteospasmyl & Paralen 500 & Ibalgin 400, paralen

Vedlejší účinky: Algifen neo & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Algifen neo a Paralen 500 . Interakce s potravinami a další doporučeníPantomyl: Vezměte si bez ohledu na jídlo. Lipertance: Vyhněte se lékořici. Grapefruit dolů reguluje posttranslační expresi CYP3A4, hlavního metabolizujícího enzymu amlodipinu. Grapefruit ve všech ........

Tagy: Vedlejší účinky Algifen, Algifen neo & Paralen 500, paralen

Kombinace, interakce: Alprazolam aurovitas & Paralen 500 & Paracetamol actavis & Stilnox & Olanzapin actavis


Alprazolam aurovitas & Stilnox .Alprazolam může zvýšit aktivitu Zolpidemu v oblasti tlumení centrálního nervového systému ( CNS depresant). . Alprazolam aurovitas & Olanzapin actavis .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků může být zvýšeno, pokud je Alprazolam kombinován s Olanzapinem. Stilnox & Olanzapin actavis ........

Tagy: Kombinace, interakce Alprazolam, Alprazolam aurovitas & Paralen 500 & Paracetamol actavis & Stilnox & Olanzapin actavis, paralen

Vedlejší účinky: Duspatalin retard & Meteospasmyl & Paralen 500 & Ibalgin 400


Vedlejší a nežádoucí účinky Duspatalin retard a Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky Meteospasmyl a Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Ibalgin 400 . Alprazolam aurovitas & Stilnox .Alprazolam může zvýšit ........

Tagy: Vedlejší účinky Duspatalin, Duspatalin retard & Meteospasmyl & Paralen 500 & Ibalgin 400, paralen

Vedlejší účinky: Nalgesin s & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Nalgesin s a Paralen 500 . Alprazolam aurovitas & Stilnox .Alprazolam může zvýšit aktivitu Zolpidemu v oblasti tlumení centrálního nervového systému ( CNS depresant). . Alprazolam aurovitas & Olanzapin actavis .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků může být ........

Tagy: Vedlejší účinky Nalgesin, Nalgesin s & Paralen 500, paralen

Vedlejší účinky: Paralen 500 & Ambrobene


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Ambrobene . Alprazolam aurovitas & Stilnox .Alprazolam může zvýšit aktivitu Zolpidemu v oblasti tlumení centrálního nervového systému ( CNS depresant). . Alprazolam aurovitas & Olanzapin actavis .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků může být ........

Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen 500 & Ambrobene, paralen

Kombinace, interakce: Agen 5 & Ibalgin 200 & Paralen 100 &


Agen 5 & .Koncentrace rosuvastatinu v séru může být zvýšena, pokud je kombinován s amlodipinem. Ibalgin 200 & .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků se může zvýšit, pokud se Ketorolac kombinuje s ibuprofenem. Paralen 100 & .Koncentrace simvastatinu v séru může být zvýšena, pokud je ........

Tagy: Kombinace, interakce Agen, Agen 5 & Ibalgin 200 & Paralen 100 &, paralen

Kombinace, interakce: Agen 5 & Paralen grip horký nápoj citrón & Magne b6 &


Agen 5 & .Koncentrace rosuvastatinu v séru může být zvýšena, pokud je kombinován s amlodipinem. Paralen grip horký nápoj citrón & .Koncentrace simvastatinu v séru může být zvýšena, pokud je kombinován s acetaminofenem. Magne b6 & .Koncentrace Dolutegraviru v séru může být snížena, pokud je ........

Tagy: Kombinace, interakce Agen, Agen 5 & Paralen grip horký nápoj citrón & Magne b6 &, paralen

Vedlejší účinky: Midazolam accord & Neurol 1,0 & Prothazin & Citalopram orion & Paralen 500 &


Vedlejší a nežádoucí účinky Midazolam accord a Paralen 500 . Agen 5 & .Koncentrace rosuvastatinu v séru může být zvýšena, pokud je kombinován s amlodipinem. Paralen grip horký nápoj citrón & .Koncentrace simvastatinu v séru může být zvýšena, pokud je kombinován s ........

Tagy: Vedlejší účinky Midazolam, Midazolam accord & Neurol 1,0 & Prothazin & Citalopram orion & Paralen 500 &, paralen

Kombinace, interakce: Medorisper & Paralen 500 & Tiapridal


Interakce s potravinami a další doporučení Paralen 500: Vyhněte se alkoholu ( Agen 5 & .Koncentrace rosuvastatinu v séru může být zvýšena, pokud je kombinován s amlodipinem. Paralen grip horký nápoj citrón & .Koncentrace simvastatinu v séru může být zvýšena, pokud je ........

Tagy: Kombinace, interakce Medorisper, Medorisper & Paralen 500 & Tiapridal, paralen

Vedlejší účinky: Ercefuryl 200 mg cps. & Orofar & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Orofar a Paralen 500 . Agen 5 & .Koncentrace rosuvastatinu v séru může být zvýšena, pokud je kombinován s amlodipinem. Paralen grip horký nápoj citrón & .Koncentrace simvastatinu v séru může být zvýšena, pokud je kombinován s ........

Tagy: Vedlejší účinky Ercefuryl, Ercefuryl 200 mg cps & Orofar & Paralen 500, paralen

Vedlejší účinky: Relvar ellipta & Paralen 500 & Ibalgin 400


Vedlejší a nežádoucí účinky Relvar ellipta a Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Ibalgin 400 . Agen 5 & .Koncentrace rosuvastatinu v séru může být zvýšena, pokud je kombinován s amlodipinem. Paralen grip horký nápoj ........

Tagy: Vedlejší účinky Relvar, Relvar ellipta & Paralen 500 & Ibalgin 400, paralen

Kombinace, interakce: Rosucard & Paralen 100


Rosucard & Paralen 100 . Interakce s potravinami a další doporučení Paralen 100: Vyhněte se alkoholu ( Agen 5 & .Koncentrace rosuvastatinu v séru může být zvýšena, pokud je kombinován s amlodipinem. Paralen grip horký nápoj citrón & .Koncentrace ........

Tagy: Kombinace, interakce Rosucard, Rosucard & Paralen 100, paralen

Kombinace, interakce: Prestarium neo & Paroxetin +pharma & Ortanol & Paralen 500 & Novalgin tablety


Paroxetin +pharma & Paralen 500 . Ortanol & Paralen 500 . Agen 5 & .Koncentrace rosuvastatinu v séru může být zvýšena, pokud je kombinován s amlodipinem. Paralen grip horký nápoj citrón & .Koncentrace simvastatinu v séru může být zvýšena, ........

Tagy: Kombinace, interakce Prestarium, Prestarium neo & Paroxetin +pharma & Ortanol & Paralen 500 & Novalgin tablety, paralen

Kombinace, interakce: Diclofenac duo pharmaswiss & Novalgin tablety & Paralen 100


Diclofenac duo pharmaswiss & Novalgin tablety .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků může být zvýšeno, pokud je Diclofenac kombinován s Metamizolem. Interakce s potravinami a další doporučeníDiclofenac duo pharmaswiss: Vyhněte se alkoholu. Vezměte si s jídlem, abyste snížili podráždění.
Tagy: Kombinace, interakce Diclofenac, Diclofenac duo pharmaswiss & Novalgin tablety & Paralen 100, paralen

Vedlejší účinky: Betahistin actavis & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Betahistin actavis a Paralen 500 . Diclofenac duo pharmaswiss & Novalgin tablety .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků může být zvýšeno, pokud je Diclofenac kombinován s Metamizolem. Interakce s potravinami a další doporučeníDiclofenac duo pharmaswiss: ........

Tagy: Vedlejší účinky Betahistin, Betahistin actavis & Paralen 500, paralen

Vedlejší účinky: Paralen 500 & Lexaurin 3


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Lexaurin 3 . Diclofenac duo pharmaswiss & Novalgin tablety .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků může být zvýšeno, pokud je Diclofenac kombinován s Metamizolem. Interakce s potravinami a další doporučeníDiclofenac duo pharmaswiss: Vyhněte se ........

Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen 500 & Lexaurin 3, paralen

Kombinace, interakce: Agen 5 & Paralen grip horký nápoj citrón & Magne b6


Interakce s potravinami a další doporučeníAgen 5: Vyhněte se lékořici. Grapefruit dolů reguluje posttranslační expresi CYP3A4, hlavního metabolizujícího enzymu amlodipinu. Grapefruit ve všech formách (např. Celé ovoce, šťáva a kůra) může významně zvýšit sérové ​​hladiny amlodipinu a může způsobit toxicitu. ........

Tagy: Kombinace, interakce Agen, Agen 5 & Paralen grip horký nápoj citrón & Magne b6, paralen

Kombinace, interakce: Agen 5 & Ibalgin 200 & Paralen 100


Interakce s potravinami a další doporučeníAgen 5: Vyhněte se lékořici. Grapefruit dolů reguluje posttranslační expresi CYP3A4, hlavního metabolizujícího enzymu amlodipinu. Grapefruit ve všech formách (např. Celé ovoce, šťáva a kůra) může významně zvýšit sérové ​​hladiny amlodipinu a může způsobit toxicitu. ........

Tagy: Kombinace, interakce Agen, Agen 5 & Ibalgin 200 & Paralen 100, paralen

Paralen sus


Nepodávejte přípravek PARALEN SUS dětem, které jsou alergické na paracetamol nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( Upozornění a opatřeníPřed podáním přípravku PARALEN SUS se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem, pokud dítě 2/6  má onemocnění ledvin nebo jater,  trpí formou určitého typu chudokrevnosti způsobené zvýšeným rozpadem červených krvinek a zvané hemolytická anémie,  má nedostatek enzymu glukóza-6-fosfátdehydrogenázy,  současně užívá léky ovlivňující funkci jater,  má zvýšenou citlivost na kyselinu acetylsalicylovou a/nebo jiná nesteroidní protizánětlivá léčiva. O vhodnosti současného podávání přípravku PARALEN SUS s jinými léky proti bolesti a nachlazení dětem se poraďte s lékařem. Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN SUSInformujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které Vaše dítě užívá, které v nedávné době užívalo nebo které možná bude užívat. e dítě užívá přípravek PARALEN SUS. Přípravek PARALEN SUS s jídlem, pitím a alkoholemJestliže se během léčby objeví zažívací .....

Tagy: Paralen sus, paralen

Paralen plus


Neužívejte přípravek PARALEN PLUS .. Přípravek PARALEN PLUS není určen pro děti a dospívající do 15 let. Upozornění a opatření .. ..Před užitím přípravku PARALEN PLUS se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem, pokud máte: .. Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN PLUS .. e užíváte přípravek PARALEN PLUS. Bez porady s lékařem neužívejte s přípravkem PARALEN PLUS léky podporující vykašlávání ( protože přípravek PARALEN PLUS tlumí vykašlávání a vytvořený hlen by se mohl hromadit v dýchacích cestách. inky přípravku PARALEN PLUS a jiných přípravků současně užívaných se mohou navzájem ovlivňovat. paroxetinu a sertralinu nebo lék zvaný bupropion); přípravek PARALEN PLUS nesmějí užívat pacienti, kteří jsou zároveň léčeni inhibitory monoaminooxidázy – IMAO nebo do 14 dnů po jejich vysazení, .. Dospělí a dospívající od 15 let užívají přípravek PARALEN PLUS 3× denně po 1–2 tabletách po dobu trvání obtíží, maximálně po dobu pěti dnů. Interakce .....

Tagy: Paralen plus, paralen

Paralen horkÝ nÁpoj bez cukru


Mg užívat Neužívejte přípravek PARALEN horký nápoj bez cukru 500 mg− jestliže jste alergický( Upozornění a opatřeníPřed užitím přípravku PARALEN horký nápoj bez cukru 500 mg se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem, pokud: − máte onemocnění jater nebo ledvin; 2/5 − trpíte určitou formou chudokrevnosti zvanou hemolytická anemie; − jestliže jste byl( Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN horký nápoj bez cukru 500 mg Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval( Neužívejte přípravek PARALEN horký nápoj bez cukru 500 mg jestliže užíváte jakýkoliv jiný lék obsahující paracetamol. Přípravek PARALEN horký nápoj bez cukru 500 mg s jídlem, pitím a alkoholem Jestliže se během léčby objeví zažívací obtíže, užívejte lék během jídla. Přípravek PARALEN horký nápoj bez cukru 500 mg se může užívat během těhotenství. Interakce s potravinami a další doporučeníAgen 5: Vyhněte se lékořici. Grapefruit dolů reguluje posttranslační expresi CYP3A4, hlavního metabolizujícího enzymu .....

Tagy: Paralen horkÝ nÁpoj, nÁpoj bez cukru, paralen

Paralen grip horkÝ nÁpoj tŘeŠeŇ


Užívat Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj třešeň jestliže jste alergický( Upozornění a opatření Před užitím přípravku PARALEN GRIP horký nápoj třešeň se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem:  jestliže máte onemocnění jater a ledvin,  jestliže jste těhotná nebo kojíte,  jestliže trpíte závažnou formou určitého typu chudokrevnosti zvaného hemolytická anemie,  jestliže jste byl( Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN GRIP horký nápoj třešeň Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval( Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj třešeň, pokud užíváte:  jiné léky obsahující paracetamol,  jiné léky na chřipku a nachlazení,  jiné léky k léčbě ucpaného nosu ( případně methyldopu nebo reserpin) (viz bod „Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj třešeň“) Přípravek PARALEN GRIP horký nápoj třešeň s jídlem, pitím a alkoholem Pokud se během léčby objeví zažívací obtíže, užívejte tento přípravek během jídla. Použití .....

Tagy: Paralen grip horkÝ, horkÝ nÁpoj tŘeŠeŇ, paralen

Paralen grip horkÝ nÁpoj pomeranČ a zÁzvor


Pomeranč a zázvor užívat Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj pomeranč a zázvor  jestliže jste alergický( Upozornění a opatření Před užitím přípravku PARALEN GRIP horký nápoj pomeranč a zázvor se poraďte se svým lékařem nebo lékarníkem:  jestliže máte onemocnění jater a ledvin,  jestliže jste těhotná nebo kojíte,  jestliže trpíte závažnou formou určitého typu chudokrevnosti zvaného hemolytická anemie,  jestliže jste byl( Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN GRIP horký nápoj pomeranč a zázvor Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval( Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj pomeranč a zázvor, pokud užíváte:  jiné léky obsahující paracetamol,  jiné léky na chřipku a nachlazení,  jiné léky k léčbě ucpaného nosu ( léky na léčbu deprese (ze skupiny tricyklických antidepresiv) nebo léky k léčbě vysokého krevního tlaku nebo srdečních onemocnění (ze skupiny betablokátorů) (viz bod „Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj pomeranč a zázvor“) Přípravek .....

Tagy: Paralen grip horkÝ, horkÝ nÁpoj pomeranČ a zÁzvor, paralen

Paralen grip horkÝ nÁpoj neo


Užívat Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj Neo - pokud jste alergický( Upozornění a opatřeníPřed užitím přípravku PARALEN GRIP horký nápoj Neo se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem: - jestliže máte onemocnění jater a ledvin, - jestliže jste těhotná nebo kojíte, - jestliže trpíte závažnou formou určitého typu chudokrevnosti zvaného hemolytická anémie, - jestliže jste byl lékařem informován, že máte nízký počet granulocytů ( Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN GRIP horký nápoj Neo Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval( Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj Neo, pokud užíváte: - jiné léky obsahující paracetamol, - jiné léky na chřipku a nachlazen, - jiné léky k léčbě ucpaného nosu ( případně methyldopu nebo reserpin) (viz bod „Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj Neo“) Přípravek PARALEN GRIP horký nápoj Neo s jídlem, pitím a alkoholem Pokud se během léčby objeví zažívací obtíže, užívejte lék během jídla. Použití přípravku .....

Tagy: Paralen grip horkÝ, horkÝ nÁpoj neo, paralen

Paralen grip horkÝ nÁpoj echinacea a ŠÍpky


Echinacea a šípky užívat Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj echinacea a šípky  jestliže jste alergický( Upozornění a opatření Před užitím přípravku PARALEN GRIP horký nápoj echinacea a šípky se poraďte se svým lékařem nebo lékarníkem:  jestliže máte onemocnění jater a ledvin,  jestliže jste těhotná nebo kojíte,  jestliže trpíte závažnou formou určitého typu chudokrevnosti zvaného hemolytická anemie,  jestliže jste byl( Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN GRIP horký nápoj echinacea a šípky Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval( Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj echinacea a šípky, pokud užíváte:  jiné léky obsahující paracetamol,  jiné léky na chřipku a nachlazení,  jiné léky k léčbě ucpaného nosu ( případně methyldopu nebo reserpin) (viz bod „Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj echinacea a šípky“) Přípravek PARALEN GRIP horký nápoj echinacea a šípky s jídlem, pitím a alkoholem Pokud se během léčby objeví .....

Tagy: Paralen grip horkÝ, horkÝ nÁpoj echinacea a ŠÍpky, paralen

Paralen grip horkÝ nÁpoj citrÓn


Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj citrón 650 mg/10 mg .. Upozornění a opatření .. ..Před užitím přípravku PARALEN GRIP horký nápoj citrón 650 mg/10 mg se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem .. Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN GRIP horký nápoj citrón 650 mg/10 mg .. Neužívejte PARALEN GRIP horký nápoj citrón 650 mg/10 mg, pokud užíváte: .. případně methyldopu nebo reserpin) (viz bod „Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj citrón 650 mg/10 mg“) Interakce s potravinami a další doporučeníAgen 5: Vyhněte se lékořici. Grapefruit dolů reguluje posttranslační expresi CYP3A4, hlavního metabolizujícího enzymu amlodipinu. Grapefruit ve všech formách (např. Celé ovoce, šťáva a kůra) může významně zvýšit sérové ​​hladiny amlodipinu a může způsobit toxicitu. Během této léčby vyvarujte se produktů z grapefruitu. Vezměte si bez ohledu na jídlo. Ibalgin 200: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují maximální plazmatické koncentrace o 30-50%. Rozsah absorpce není ovlivněn. Vezměte .....

Tagy: Paralen grip horkÝ, horkÝ nÁpoj citrÓn, paralen

Paralen grip chŘipka a kaŠel


Neužívejte přípravek PARALEN GRIP chřipka a kašel jestliže jste alergický( Upozornění a opatřeníPřed užitím přípravku PARALEN GRIP chřipka a kašel se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem:  jestliže jste muž a máte zvětšenou prostatu,  jestliže máte průduškové astma,  jestliže trpíte nedostatkem enzymu glukóza-6-fosfát dehydrogenázy,  jestliže máte onemocnění ledvin nebo jater,  jestliže máte problémy s požíváním alkoholu,  jestliže máte onemocnění srdce,  jestliže trpíte zvýšenou citlivostí na kyselinu acetylsalicylovou a/nebo nesteroidní léky proti zánětu a bolesti ( Užívání vyšších než doporučených dávek paracetamolu (jedné z léčivých látek přípravku PARALEN GRIP chřipka a kašel) Přípravek PARALEN GRIP chřipka a kašel užívejte pouze v případě, že máte chřipku nebo nachlazení, které jsou doprovázené suchým kašlem a ucpaným nosem. Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN GRIP chřipka a kašel Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval( Jestliže užíváte přípravek
Tagy: Paralen grip chŘipka, chŘipka a kaŠel, paralen

Paralen grip chŘipka a bolest


Užívat Neužívejte přípravek PARALEN GRIP chřipka a bolest jestliže jste alergický( jestliže současně užíváte: ▪ některé léky k léčbě deprese (inhibitory monoaminooxidázy a tricyklická antidepresiva) (viz bod Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN GRIP chřipka a bolest níže) Upozornění a opatřeníPřed užitím přípravku PARALEN GRIP chřipka a bolest se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem:  jestliže máte onemocnění jater nebo ledvin,  jestliže trpíte určitým typem chudokrevnosti zvaným hemolytická anemie,  jestliže alergický( Přípravek PARALEN GRIP chřipka a bolest je určen k léčbě bolesti a horečky doprovázené problémy s ucpaným nosem. neužívejte přípravek PARALEN GRIP chřipka a bolest společně s jinými přípravky obsahující paracetamol, dekongestivy nebo přípravky pro léčbu chřipky a nachlazení. Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN GRIP chřipka a bolest Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval( Neužívejte přípravek PARALEN GRIP .....

Tagy: Paralen grip chŘipka, chŘipka a bolest, paralen

Přečtěte si o tématu Paralen . Abyste mohli snadněji vyhledávat obsah na téma paralen , připravili jsme seznam odkazů souvisejících s hledaným výrazem Paralen . Najdete zde srovnání interakcí, popisy léčiv a další články k tématu Paralen .



Více informací

  • Worldwide Drugs Aggregator projects
  • Email:
  • Eshop