PARACETA 500
Výsledky hledání na výraz PARACETA 500
Poslední aktualizace: 2025-03-31
Kombinace, interakce: Aulin & Paralen 500
Interakce s potravinami a další doporučeníParalen
500: Vyhněte se alkoholu ( Interakce s potravinami a další doporučeníParalen
500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků ........
Tagy: Kombinace, interakce Aulin, Aulin & Paralen 500, PARACETA 500
Vedlejší účinky: Klacid 500 & Coldrex maxgrip citron
Vedlejší a nežádoucí účinky Klacid
500 a Coldrex maxgrip citron . Vedlejší a nežádoucí účinky Klacid
500 a Coldrex maxgrip citron ....citron (
paracetamol, combinations excl...
Tagy: Vedlejší účinky Klacid, Klacid 500 & Coldrex maxgrip citron, PARACETA 500
Kombinace, interakce: Lipanthyl supra & Paralen 500
Paralen
500: Vyhněte se alkoholu ( Interakce s potravinami a další doporučeníLipanthyl supra: Zvýšená absorpce - užívejte si s jídlem. Paralen
500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných .....Paralen
500 (
paracetamol,acetaminofen)...
Tagy: Kombinace, interakce Lipanthyl, Lipanthyl supra & Paralen 500, PARACETA 500
Vedlejší účinky: Fentalis & Paralen 500 & Ibalgin 400
Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen
500 a Ibalgin 400 . Vedlejší a nežádoucí účinky Fentalis a Paralen
500 .Anémie, Psychiatrické poruchy, Zácpa, Kašel, Průjem, Závrať, Únava, horečka, Gastrointestinální poruchy, Bolest hlavy, Hypokalémie, Nevolnost, Poruchy ........
Tagy: Vedlejší účinky Fentalis, Fentalis & Paralen 500 & Ibalgin 400, PARACETA 500
Vedlejší účinky: Relpax & Paralen 500
Vedlejší a nežádoucí účinky Relpax a Paralen
500 ....Paralen
500 (
paracetamol,acetaminofen)...
Tagy: Vedlejší účinky Relpax, Relpax & Paralen 500, PARACETA 500
Vedlejší účinky: Nebilet & Sertralin actavis & Paralen 500
Vedlejší a nežádoucí účinky Nebilet a Sertralin actavis .Bolest na hrudi, Průjem, Závrať, dušnost, vyrážka, Únava, Bolest hlavy, Nevolnost, periferní edém, Nespavost, . Vedlejší a nežádoucí účinky Nebilet a Paralen
500 .Bolest na hrudi, Průjem, Závrať, Únava, Bolest hlavy, Nevolnost, ........
Tagy: Vedlejší účinky Nebilet, Nebilet & Sertralin actavis & Paralen 500, PARACETA 500
Vedlejší účinky: Cefzil & Paralen 500 & Ibalgin 400
Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen
500 a Ibalgin 400 . Vedlejší a nežádoucí účinky Cefzil a Paralen
500 .Průjem, Závrať, Nevolnost, Svědění, Zvracení, . Vedlejší a nežádoucí účinky Cefzil a Ibalgin 400 .Průjem, Závrať, eozinofilie, Nevolnost, Svědění, .....Paralen
500 (
paracetamol,acetaminofen)...
Tagy: Vedlejší účinky Cefzil, Cefzil & Paralen 500 & Ibalgin 400, PARACETA 500
Vedlejší účinky: Eliquis & Ciprinol 500 & Paracetamol actavis
Vedlejší a nežádoucí účinky Eliquis a
Paracetamol actavis . Vedlejší a nežádoucí účinky Ciprinol
500 a
Paracetamol actavis . Vedlejší a nežádoucí účinky Cefzil a Paralen
500 .Průjem, Závrať, Nevolnost, .....actavis (
paracetamol,acetaminofen)...
Tagy: Vedlejší účinky Eliquis, Eliquis & Ciprinol 500 & Paracetamol actavis, PARACETA 500
Kombinace, interakce: Anopyrin & Paralen 500
Paralen
500: Vyhněte se alkoholu ( Interakce s potravinami a další doporučeníAnopyrin: Vyhněte se alkoholu, zdá se, že alkohol způsobuje zvýšení sérových hladin ASA o 50 až 100%. Vezměte si plný pohár vody. Vezměte si s jídlem, abyste snížili podráždění žaludku. Paralen
Tagy: Kombinace, interakce Anopyrin, Anopyrin & Paralen 500, PARACETA 500
Vedlejší účinky: Entizol & Asentra 100 & Paralen 500
Vedlejší a nežádoucí účinky Entizol a Asentra 100 .Bolest břicha, Bolesti zad, Zácpa, Průjem, Závrať, Dysmenorea, vyrážka, Únava, Bolest hlavy, alergické reakce, Hypertenze, Pozorování, Křeče, Nevolnost, Zánět hltanu, Svědění, rýma, Sinusitida, Infekce horních cest dýchacích, Zvracení, Suchá ústa, Suchá kůže, ........
Tagy: Vedlejší účinky Entizol, Entizol & Asentra 100 & Paralen 500, PARACETA 500
Vedlejší účinky: Ortanol & Paroxetin +pharma & Prestarium neo & Skudexa & Paralen 500 & Novalgin tablety
Vedlejší a nežádoucí účinky Ortanol a Paroxetin +pharma .Bolest břicha, Alopecie, Asténie, Bolesti zad, Zácpa, Průjem, Závrať, Dysgeusia - zkreslení chuti, Dyspepsie, eructation, vyrážka, Únava, horečka, Nadýmání, Ezofageální reflux, glossitis, Bolest hlavy, Příznaky chřipky, Nevolnost, parestézie, Zánět hltanu, ........
Tagy: Vedlejší účinky Ortanol, Ortanol & Paroxetin +pharma & Prestarium neo & Skudexa & Paralen 500 & Novalgin tablety, PARACETA 500
Vedlejší účinky: Endiaron & Paralen 500 & Stilnox
Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Stilnox . Vedlejší a nežádoucí účinky Endiaron a Paralen 500 . . Vedlejší a nežádoucí účinky Endiaron a Stilnox . . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Stilnox ....Paralen 500 (paracetamol,acetaminofen)...
Tagy: Vedlejší účinky Endiaron, Endiaron & Paralen 500 & Stilnox, PARACETA 500
Kombinace, interakce: & Paralen 500 & Sotahexal 80
Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 500: Vyhněte se alkoholu ( Sotahexal 80 .Sotalol může zvýšit hypoglykemické aktivity Insulin Human. Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). ........
Tagy: Kombinace, interakce, & Paralen 500 & Sotahexal 80, PARACETA 500
Vedlejší účinky: Aspirin & Paralen 500
Vedlejší a nežádoucí účinky Aspirin a Paralen 500 .......
Tagy: Vedlejší účinky Aspirin, Aspirin & Paralen 500, PARACETA 500
Kombinace, interakce: Klacid 500 & Paralen 500
Klacid 500 & Paralen 500 . Interakce s potravinami a další doporučeníKlacid 500: Biaxin - užívejte bez ohledu na stravu ( Paralen 500: Vyhněte se alkoholu ( Klacid 500 & Paralen
Tagy: Kombinace, interakce Klacid, Klacid 500 & Paralen 500, PARACETA 500
Kombinace, interakce: Paralen 500 & Rivotril
Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 500: Vyhněte se alkoholu ( Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Rivotril: Vyhněte se alkoholu. Vyhněte se ........
Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen 500 & Rivotril, PARACETA 500
Vedlejší účinky: Nalgesin s & Paralen 500
Vedlejší a nežádoucí účinky Nalgesin s a Paralen 500 .......
Tagy: Vedlejší účinky Nalgesin, Nalgesin s & Paralen 500, PARACETA 500
Kombinace, interakce: Azitromycin sandoz & Paralen 500
Paralen 500: Vyhněte se alkoholu ( Azitromycin sandoz & Paralen 500 .Metabolismus acetaminofenu může být snížen v kombinaci s azithromycinem. Interakce s potravinami a další doporučeníAzitromycin sandoz: Neužívejte alicyklické nebo hořčíkové antacidy nebo doplňky, pokud ........
Tagy: Kombinace, interakce Azitromycin, Azitromycin sandoz & Paralen 500, PARACETA 500
Kombinace, interakce: Atoris 20 & Lozap 50 zentiva & Ibuprofen 400 mg galmed & Diclofenac duo pharmaswiss & Paralen 500 & Concor cor & Purinol
Atoris 20 & Lozap 50 zentiva .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků může být zvýšeno, pokud je losartan kombinován s atorvastatinem. Atoris 20 & Paralen 500 .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků se může zvýšit, pokud se acetaminofen kombinuje s atorvastatinem. Lozap 50 zentiva & ........
Tagy: Kombinace, interakce Atoris, Atoris 20 & Lozap 50 zentiva & Ibuprofen 400 mg galmed & Diclofenac duo pharmaswiss & Paralen 500 & Concor cor & Purinol, PARACETA 500
Kombinace, interakce: Maltofer tablety & Paralen 500
Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 500: Vyhněte se alkoholu ( Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků ........
Tagy: Kombinace, interakce Maltofer, Maltofer tablety & Paralen 500, PARACETA 500
Kombinace, interakce: Klacid 500 & Controloc & Entizol & Paralen 500
Klacid 500 & Controloc . Klacid 500 & Entizol . Klacid 500 & Paralen 500 . Interakce s potravinami a další doporučeníKlacid 500: Biaxin - užívejte bez ohledu na stravu ( Paralen
Tagy: Kombinace, interakce Klacid, Klacid 500 & Controloc & Entizol & Paralen 500, PARACETA 500
Vedlejší účinky: Atoris 20 & Lozap 50 zentiva & Ibuprofen 400 mg galmed & Diclofenac duo pharmaswiss & Paralen 500 & Concor cor & Purinol
Vedlejší a nežádoucí účinky Atoris 20 a Lozap 50 zentiva .Bolest břicha, Asténie, Bolesti zad, , Průjem, Dyspepsie, Bolest hlavy, Příznaky chřipky, Nevolnost, Zánět hltanu, Sinusitida, Infekce močových cest, Nespavost, . Vedlejší a nežádoucí účinky Atoris 20 a Ibuprofen 400 mg galmed .Zácpa, Průjem, Dyspepsie, ........
Tagy: Vedlejší účinky Atoris, Atoris 20 & Lozap 50 zentiva & Ibuprofen 400 mg galmed & Diclofenac duo pharmaswiss & Paralen 500 & Concor cor & Purinol, PARACETA 500
Vedlejší účinky: Warfarin orion & Paralen 500
Vedlejší a nežádoucí účinky Warfarin orion a Paralen 500 .......
Tagy: Vedlejší účinky Warfarin, Warfarin orion & Paralen 500, PARACETA 500
Vedlejší účinky: Alprazolam aurovitas & Paralen 500
Vedlejší a nežádoucí účinky Alprazolam aurovitas a Paralen 500 .......
Tagy: Vedlejší účinky Alprazolam, Alprazolam aurovitas & Paralen 500, PARACETA 500
Vedlejší účinky: Tezeo & Rolpryna & Nakom mite & Zopitin & Paralen 500
Vedlejší a nežádoucí účinky Tezeo a Rolpryna .Bolest břicha, Anémie, Úzkost, Artralgie, Artritida, Asténie, Bolesti zad, Bronchitida, Bolest na hrudi, Zácpa, Kašel, cystitida, Průjem, Závrať, Dyspepsie, dušnost, Ekzém, Otok, vyrážka, Únava, Nadýmání, zánět žaludku, Bolest hlavy, Hyperhidróza, Hyperkalemie, .....Paralen 500 (paracetamol,acetaminofen)...
Tagy: Vedlejší účinky Tezeo, Tezeo & Rolpryna & Nakom mite & Zopitin & Paralen 500, PARACETA 500
Vedlejší účinky: Aurorix & Valetol & Paralen 500
Vedlejší a nežádoucí účinky Aurorix a Valetol . . Vedlejší a nežádoucí účinky Aurorix a Paralen 500 . . Vedlejší a nežádoucí účinky Valetol a Paralen 500 ....Valetol (paracetamol, combinations excl...
Tagy: Vedlejší účinky Aurorix, Aurorix & Valetol & Paralen 500, PARACETA 500
Vedlejší účinky: Ercefuryl 200 mg cps. & Orofar & Paralen 500
Vedlejší a nežádoucí účinky Ercefuryl 200 mg cps. a Orofar . Vedlejší a nežádoucí účinky Ercefuryl 200 mg cps. a Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky Orofar a Paralen 500 .......
Tagy: Vedlejší účinky Ercefuryl, Ercefuryl 200 mg cps & Orofar & Paralen 500, PARACETA 500
Vedlejší účinky: Paralen 500 & Carbo medicinalis
Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Carbo medicinalis . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Carbo medicinalis .......
Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen 500 & Carbo medicinalis, PARACETA 500
Vedlejší účinky: Venlafaxin mylan & Ibalgin 400 & Paralen 500
Vedlejší a nežádoucí účinky Venlafaxin mylan a Ibalgin 400 .Anémie, Zácpa, Průjem, Závrať, Dyspepsie, Otok, Nadýmání, Bolest hlavy, Hematuria, Krvácející, hypoglykémie, Hypokalémie, Hyponatrémie, Nevolnost, Svědění, Zvracení, zadržování moči, trombocytózy, Spavost, . Vedlejší a nežádoucí účinky Venlafaxin .....Paralen 500 (paracetamol,acetaminofen)...
Tagy: Vedlejší účinky Venlafaxin, Venlafaxin mylan & Ibalgin 400 & Paralen 500, PARACETA 500
Kombinace, interakce: Paralen 500 & Strepfen
Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 500: Vyhněte se alkoholu ( Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Strepfen: Vyvarujte se alkoholu. Vezměte si s ........
Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen 500 & Strepfen, PARACETA 500
Zaldiar effervescens
Jestliže užíváte jiné léky, které obsahují paracetamol nebo tramadol; - jestliže máte onemocnění jater nebo si všimnete, že Vaše oči a kůže žloutnou. Důležité: Tento léčivý přípravek obsahuje paracetamol a tramadol. Informujte svého lékaře v případě, že užíváte jakýkoli jiný lék obsahující paracetamol nebo tramadol, abyste nepřekročil( snížení hladiny cukru v krvi (hypoglykemie)
..
..
..
..
..
..Následující nežádoucí účinky byly zaznamenány v průběhu léčby přípravky, které obsahovaly pouze samotný tramadol, nebo samotný paracetamol. Neužívejte přípravek ZALDIAR EFFERVESCENS: - jestliže jste alergický( na léčivé látky nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( uvedenou v bodě 6) při akutní otravě alkoholem, léky na spaní, léky proti bolesti nebo jinými psychotropními léky ( léky ovlivňující náladu a emoce) jestliže užíváte inhibitory MAO ( léky používané k léčbě deprese nebo Parkinsonovy choroby) nebo jestliže jste je užíval( a) v posledních 14 dnech před léčbou přípravkem ZALDIAR EFFERVESCENS; - trpíte-li závažnou poruchou jater; - .....
Tagy: Zaldiar effervescens, PARACETA 500
Zaldiar
Jestliže jste alergický(á) na tramadol, paracetamol nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( užíváte jiné léky, které obsahují paracetamol nebo tramadol, protože by mohlo dojít k neúmyslnému předávkování; - máte problémy s játry nebo si všimnete, že Vaše oči a kůže žloutnou; - máte potíže s ledvinami; - máte těžké potíže při dýchání, např. Důležité: Tento léčivý přípravek obsahuje paracetamol a tramadol. Informujte svého lékaře, pokud užíváte jakýkoli jiný přípravek obsahující paracetamol nebo tramadol, abyste nepřekročil( snížení hladiny cukru v krvi (hypoglykemie)
..
..
..
..
..
..
..
..Následující nežádoucí účinky byly zaznamenány v průběhu léčby přípravky, které obsahovaly buď pouze tramadol nebo paracetamol. Velmi vzácně byly při užívání přípravků s obsahem paracetamolu hlášeny závažné kožní reakce. Neužívejte přípravek ZALDIAR: - jestliže jste alergický( na tramadol, paracetamol nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( uvedenou v bodě 6) při akutní otravě alkoholem, léky na spaní, léky proti .....
Tagy: Zaldiar, PARACETA 500
Warfarin pmcs
Avšak pro dočasnou úlevu od bolesti nebo horečky lze použít přípravky obsahující jako léčivou látku pouze paracetamol. Neužívejte Warfarin PMCS- jestliže jste alergický( na warfarin nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( uvedenou v bodě 6) jestliže trpíte krvácivými stavy ( hemofilií, von Willebrandovou nemocí, nedostatkem krevních destiček [trombocytopenií] nebo poruchou funkce krevních destiček) jestliže trpíte závažnou nedostatečností jater nebo jaterní cirhózou, - jestliže trpíte neléčenou hypertenzí, - jestliže jste měl( a) nedávné nitrolební krvácení, - jestliže máte sklon k častému omdlévání z důvodu neurologických nebo jiných zdravotních stavů, - jestliže jste v nedávné době prodělal( a) operaci centrálního nervového systému nebo očí nebo máte-li takovou operaci prodělat v blízké době, - jestliže trpíte endokarditidou nebo perikarditidou nebo máte-li krvácení do osrdečníku, - jestliže jste dříve trpěl( a) gastrointestinálním krvácením ( např. perforace vředu, krvavá nebo černá stolice, zvracení krve) nebo krvácením močových cest ( neobjasněná krev v moči) Upozornění a opatřeníPřed užitím přípravku Warfarin PMCS se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem .....
Tagy: Warfarin pmcs, PARACETA 500
Warfarin orion
Avšak pro dočasnou úlevu od bolesti nebo horečky lze použít přípravky obsahující jako léčivou látku pouze paracetamol. Neužívejte Warfarin Orion• jestliže jste alergický( na warfarin nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( uvedenou v bodě 6) jestliže trpíte krvácivými stavy ( hemofilií, von Willebrandovou nemocí, nedostatkem krevních destiček ( trombocytopenií) nebo poruchou funkce krevních destiček) jestliže trpíte závažnou nedostatečností jater nebo jaterní cirhózou, • jestliže trpíte neléčenou hypertenzí, • jestliže jste měl( a) nedávné nitrolební krvácení • jestliže máte sklon k častému omdlévání z důvodu neurologických nebo jiných zdravotních stavů • jestliže jste v nedávné době prodělal( a) operaci centrálního nervového systému nebo očí nebo máte-li takovou operaci prodělat v blízké době • jestliže trpíte endokarditidou nebo perikarditidou nebo máte-li krvácení do osrdečníku • jestliže jste dříve trpěl( a) gastrointestinálním krvácením ( např. perforace vředu, krvavá nebo černá stolice, zvracení krve) nebo krvácením močových cest ( neobjasněná krev v moči) jestliže jste alergický/á ( přecitlivělý/á) na warfarin sodný nebo na kteroukoli další složku .....
Tagy: Warfarin orion, PARACETA 500
Vicks symptomed forte citrÓn
Neužívejte přípravek Vicks SymptoMed Forte citrón, pokud: • jste alergický(á) na paracetamol, fenylefrin nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( Upozornění a opatřeníUpozornění: Obsahuje paracetamol. Neužívejte jiné další léky s obsahem paracetamolu. fosfát dehydrogenázy (genetická porucha) • máte feochromocytom (neuroendokrinní nádor dřeně nadledvin) • máte astma a jste přecitlivělý(á) na kyselinu acetylsalicylovou, protože přecitlivělý(á) můžete být i na paracetamol • jste-li těhotná nebo kojíte Děti a dospívajícíNepodávejte Vicks SymptoMed Forte citrón dětem a mladistvým do 16 let. Před užitím přípravku Vicks SymptoMed Forte citrón informujte svého lékaře nebo lékárníka, pokud užíváte: • léky obsahující paracetamol nebo jiné léky na chřipku a nachlazení, nebo léky proti ucpanému nosu. Při užívání paracetamolu byly hlášeny některé poruchy krvinek, jsou ale velmi vzácné. Neužívejte přípravek Vicks SymptoMed Forte citrón, pokud: • jste alergický( na paracetamol, fenylefrin nebo na kteroukoli další složku tohoto .....
Tagy: Vicks symptomed forte, forte citrÓn, PARACETA 500
Vicks symptomed complete citrÓn
Užívat Neužívejte přípravek Vicks SymptoMed Complete citrón jestliže: • jste alergický(á) na paracetamol, guaifenesin, fenylefrin-hydrochlorid nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( Upozornění a opatření Důležité: Obsahuje paracetamol. Neužívejte žádné jiné přípravky obsahující paracetamol. Informujte svého lékaře nebo lékárníka dříve, než začnete užívat přípravek Vicks SymptoMed Complete citrón, pokud užíváte: • léky obsahující paracetamol nebo jiné léky zmenšující ucpání nosu při nachlazení a chřipce. Po paracetamolu se může velmi vzácně objevit zánět slinivky břišní ( užívat Neužívejte přípravek Vicks SymptoMed Complete citrón jestliže: • jste alergický( na paracetamol, guaifenesin, fenylefrin-hydrochlorid nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( uvedenou v bodě 6) máte srdeční onemocnění • máte vysoký krevní tlak ( hypertenzi) • máte problémy s játry nebo závažné onemocnění ledvin • máte zvýšenou činnost štítné žlázy • máte cukrovku • máte glaukom ( zvýšený nitrooční tlak) s úzkým .....
Tagy: Vicks symptomed complete, complete citrÓn, PARACETA 500
Vicks symptomed classic citrÓn
Máte alergii na paracetamol, fenylefrin nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( Důležité:
..
..Tento výrobek obsahuje paracetamol. Neužívejte jej s jinými výrobky, které také obsahují paracetamol. fenylefrin hydrochlorid a paracetamol, se mohou nepříznivě ovlivňovat s jinými přípravky, proto prosím informujte svého lékaře či lékárníka o všech přípravcích, které současně užíváte, zejména o:
.. Následující souhrn uvádí nežádoucí účinky paracetamolu a fenylefrinu. Velmi časté: postihují vice než 1 osobu z 10
..
..Časté: postihují 1 až 10 osob ze 100
..
..Méně časté: postihují 1 až 10 osob z 1000
..
..Vzácné: postihují 1 až 10 osob z 10000
..
..Velmi vzácné: postihují méně než 1 osobu z 10000
..
..Není známo (z dostupných údajů nelze určit)
..
..Paracetamol
.. Při terapeutických dávkách se nežádoucí účinky paracetamolu vyskytují vzácně a mají mírný klinický průběh. Poruchy ledvin a močových cest: Po delším užívání vysokých dávek paracetamolu se může objevit sterilní pyurie ( přípravek Vicks .....
Tagy: Vicks symptomed classic, classic citrÓn, PARACETA 500
Verezana
Obecné poznámky Předtím, než začnete užívat přípravek Verezana, měla byste si přečíst informace o krevních sraženinách v bodě 2. Je zvláště důležité, abyste si přečetla příznaky krevních sraženin - viz bod 2 „Krevní sraženiny“. Akné se obvykle zlepší po třech až šesti měsících léčby a mohlo by dojít ještě k dalšímu zlepšení i po šesti měsících. Poraďte se se svým lékařem, zda je nutné v léčbě pokračovat, za až 6 měsíců od začátku léčby a poté opakovaně v pravidelných intervalech. Neužívejte přípravek Verezana: • pokud jste alergická na ethinylestradiol, dienogest nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( uvedenou v bodě 6) pokud kouříte ( viz bod 2 „Krevní sraženiny“) pokud máte nebo jste někdy měla zánět slinivky břišní ( pankreatitidu) se závažnou poruchou metabolismu tuků; • pokud trpíte, nebo jste někdy v minulosti trpěla onemocněním jater ( také Dubin-Johnsonovým nebo Rotorovým syndromem) a funkce Vašich jater stále není v pořádku; • pokud máte nebo jste někdy měla nezhoubný nebo zhoubný nádor jater; • pokud máte nebo jste měla rakovinu ( např. prsu nebo děložní výstelky) ovlivněnou pohlavními hormony; • pokud máte blíže neurčené .....
Tagy: Verezana, PARACETA 500
Ultracod
Jestliže jste alergický(á) na paracetamol a/nebo kodein nebo na kteroukoli další složku přípravku ( Neužívejte přípravek Ultracod současně s dalšími léčivými přípravky obsahujícími paracetamol a kodein. Při užívání paracetamolu a kodeinu ( Neužívejte přípravek Ultracod- jestliže jste alergický( na paracetamol a/nebo kodein nebo na kteroukoli další složku přípravku ( uvedenou v bodě 6) jestliže trpíte astmatickými záchvaty nebo závažnými dýchacími obtížemi; - při poranění hlavy a při zvýšeném nitrolebním tlaku ( např. v důsledku mozkového krvácení či nádoru) při akutním selhání jater a při závažném poškození jater; - jestliže jste nedávno prodělal( a) operaci jater, žlučníku nebo žlučovodu ( lučových cest) jestliže užíváte lék proti depresi patřící do skupiny inhibitorů MAO ( inhibitorů monoaminooxidázy – jde o léky k léčbě deprese) nebo jestliže jste takové léky užíval( a) v minulých dvou týdnech; - jestliže jste postižen( a) paralytickým ileem ( stav, při němž střevní svalovina nedovoluje průchod potravy, což vede k zablokování střev) k úlevě od bolesti u dětí a dospívajících ( let) po .....
Tagy: Ultracod, PARACETA 500
Tutus
Jestliže jste alergický(á) na tramadol, paracetamol nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( užíváte jiné léky, které obsahují paracetamol nebo tramadol - máte jaterní problémy nebo onemocnění jater nebo si všimnete, že Vaše oči a kůže žloutnou. Důležité: Tento léčivý přípravek obsahuje paracetamol a tramadol. Sdělte svému lékaři, pokud užíváte jiný lék obsahující také paracetamol nebo tramadol, abyste nepřekročil( pokles hladiny cukru v krvi Navíc, následující nežádoucí účinky byly zaznamenány v průběhu léčby přípravky, které obsahovaly buď pouze tramadol, nebo paracetamol. Neužívejte přípravek Tutus: - jestliže jste alergický( na tramadol, paracetamol nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( uvedenou v bodě 6) při akutní otravě alkoholem, léky na spaní, léky proti bolesti nebo jinými psychotropními léky ( léky ovlivňující náladu a emoce) jestliže užíváte léky nazývané inhibitory monoaminooxidázy ( MAO) (určité léky používané k léčbě deprese nebo Parkinsonovy choroby) nebo jste je užíval( a) v .....
Tagy: Tutus, PARACETA 500
Přečtěte si o tématu PARACETA 500. Abyste mohli snadněji vyhledávat obsah na téma PARACETA 500, připravili jsme seznam odkazů souvisejících s hledaným výrazem PARACETA 500. Najdete zde srovnání interakcí, popisy léčiv a další články k tématu PARACETA 500.