Interakce s potravinami a další doporučeníDolmina 50: Vyhněte se alkoholu. Vezměte si s jídlem, abyste snížili podráždění. Coldrex horkýnápoj citron: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných ........
Vedlejší a nežádoucí účinky Agen 5 a Paralen grip horkýnápoj citrón . . Vedlejší a nežádoucí účinky Agen 5 a Magnesium 250 mg pharmavit . . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen grip horkýnápoj citrón a ........
Interakce s potravinami a další doporučeníColdrex horkýnápoj citron: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Medoxin: Vezměte si s jídlem, abyste zvýšili absorpci. Kombinace společných vedlejších účinků všech ........
Vedlejší a nežádoucí účinky Cipralex a Magnosolv . . Vedlejší a nežádoucí účinky Cipralex a Paralen grip horkýnápoj citrón . . Vedlejší a nežádoucí účinky Magnosolv a Paralen grip horkýnápoj citrón .......
Agen 5 & .Koncentrace rosuvastatinu v séru může být zvýšena, pokud je kombinován s amlodipinem. Paralen grip horkýnápoj citrón & .Koncentrace simvastatinu v séru může být zvýšena, pokud je kombinován s acetaminofenem. Interakce s potravinami a další doporučeníAgen ........
Interakce s potravinami a další doporučeníDolmina 50: Vyhněte se alkoholu. Vezměte si s jídlem, abyste snížili podráždění. Coldrex horkýnápoj citron: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných ........
Vedlejší a nežádoucí účinky Agen 5 a Paralen grip horkýnápoj citrón . . Vedlejší a nežádoucí účinky Agen 5 a Magne b6 . . Vedlejší a nežádoucí účinky Agen 5 a Olynth ha 0,1% . . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen grip horký ........
Agen 5 & Olynth ha 0,1% .Amlodipin může zvýšit hypotenzní aktivitu xylometazolinu. Interakce s potravinami a další doporučeníAgen 5: Vyhněte se lékořici. Grapefruit dolů reguluje posttranslační expresi CYP3A4, hlavního metabolizujícího enzymu amlodipinu. Grapefruit ve všech formách (např. Celé ovoce, šťáva a kůra) ........
Vedlejší a nežádoucí účinky Agen 5 a Paralen grip horkýnápoj citrón . . Vedlejší a nežádoucí účinky Agen 5 a Magne b6 . . Vedlejší a nežádoucí účinky Agen 5 a Olynth ha 0,1% . . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen grip horký ........
Vedlejší a nežádoucí účinky Cipralex a Magnosolv . . Vedlejší a nežádoucí účinky Cipralex a Paralen grip horkýnápoj citrón . . Vedlejší a nežádoucí účinky Magnosolv a Paralen grip horkýnápoj citrón .......
Coldrex horkýnápoj citron & .Koncentrace simvastatinu v séru může být zvýšena, pokud je kombinován s acetaminofenem. Medoxin & .Terapeutická účinnost kyseliny pikosulfurové může být snížena při použití v kombinaci s cefuroximem. Interakce s potravinami a další ........
Interakce s potravinami a další doporučeníColdrex horkýnápoj citron: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Medoxin: Vezměte si s jídlem, abyste zvýšili absorpci. Kombinace společných vedlejších účinků všech ........
Interakce s potravinami a další doporučeníParalen grip horkýnápoj třešeň: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků .......
Paralen grip horkýnápoj citrón & Asentra 100 .Metabolismus acetaminofenu může být snížen, pokud je kombinován se sertralinem. Paralen grip horkýnápoj citrón & .Koncentrace simvastatinu v séru může být zvýšena, ........
Vedlejší a nežádoucí účinky Coldrex horkýnápoj citron a Medoxin . . Vedlejší a nežádoucí účinky Coldrex horkýnápoj citron a . . Vedlejší a nežádoucí účinky Medoxin a .......
Interakce s potravinami a další doporučeníColdrex horkýnápoj citron: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Medoxin: Vezměte si s jídlem, abyste zvýšili absorpci. Kombinace společných vedlejších účinků všech ........
Interakce s potravinami a další doporučeníAgen 5: Vyhněte se lékořici. Grapefruit dolů reguluje posttranslační expresi CYP3A4, hlavního metabolizujícího enzymu amlodipinu. Grapefruit ve všech formách (např. Celé ovoce, šťáva a kůra) může významně zvýšit sérové hladiny amlodipinu a může způsobit toxicitu. ........
Vedlejší a nežádoucí účinky Agen 5 a Paralen grip horkýnápoj citrón . . Vedlejší a nežádoucí účinky Agen 5 a Magne b6 . . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen grip horkýnápoj citrón a Magne b6 .......
PŘESTAŇTE užívat Theraflu Forte horký nápoj a informujte ihned svého lékaře, pokud se u Vás objeví:
.. Vedlejší a nežádoucí účinky Agen 5 a Paralen grip horký nápoj citrón . . Vedlejší a nežádoucí účinky Agen 5 a Magne b6 . . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen grip horký nápoj citrón a Magne b6 ....
Mg užívat Neužívejte přípravek PARALEN horký nápoj bez cukru 500 mg− jestliže jste alergický( Upozornění a opatřeníPřed užitím přípravku PARALEN horký nápoj bez cukru 500 mg se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem, pokud: − máte onemocnění jater nebo ledvin; 2/5 − trpíte určitou formou chudokrevnosti zvanou hemolytická anemie; − jestliže jste byl( Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN horký nápoj bez cukru 500 mg Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval( Neužívejte přípravek PARALEN horký nápoj bez cukru 500 mg jestliže užíváte jakýkoliv jiný lék obsahující paracetamol. Přípravek PARALEN horký nápoj bez cukru 500 mg s jídlem, pitím a alkoholem Jestliže se během léčby objeví zažívací obtíže, užívejte lék během jídla. Přípravek PARALEN horký nápoj bez cukru 500 mg se může užívat během těhotenství. PARALEN horký nápoj bez cukru 500 mg obsahuje sodík Přípravek obsahuje 121,39 mg sodíku v jedné dávce. Vedlejší a nežádoucí účinky Agen 5 a Paralen grip horký nápoj citrón . . Vedlejší a nežádoucí účinky Agen 5 a Magne b6 . . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen grip horký nápoj citrón a Magne b6 ....
Užívat Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj třešeň jestliže jste alergický( Upozornění a opatření Před užitím přípravku PARALEN GRIP horký nápoj třešeň se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem: jestliže máte onemocnění jater a ledvin, jestliže jste těhotná nebo kojíte, jestliže trpíte závažnou formou určitého typu chudokrevnosti zvaného hemolytická anemie, jestliže jste byl( Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN GRIP horký nápoj třešeň Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval( Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj třešeň, pokud užíváte: jiné léky obsahující paracetamol, jiné léky na chřipku a nachlazení, jiné léky k léčbě ucpaného nosu ( případně methyldopu nebo reserpin) (viz bod „Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj třešeň“) Přípravek PARALEN GRIP horký nápoj třešeň s jídlem, pitím a alkoholem Pokud se během léčby objeví zažívací obtíže, užívejte tento přípravek během jídla. Použití přípravku PARALEN GRIP horký nápoj třešeň během těhotenství a kojení se nedoporučuje. Vedlejší a nežádoucí účinky Agen 5 a Paralen grip horký nápoj .....
Pomeranč a zázvor užívat Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj pomeranč a zázvor jestliže jste alergický( Upozornění a opatření Před užitím přípravku PARALEN GRIP horký nápoj pomeranč a zázvor se poraďte se svým lékařem nebo lékarníkem: jestliže máte onemocnění jater a ledvin, jestliže jste těhotná nebo kojíte, jestliže trpíte závažnou formou určitého typu chudokrevnosti zvaného hemolytická anemie, jestliže jste byl( Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN GRIP horký nápoj pomeranč a zázvor Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval( Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj pomeranč a zázvor, pokud užíváte: jiné léky obsahující paracetamol, jiné léky na chřipku a nachlazení, jiné léky k léčbě ucpaného nosu ( léky na léčbu deprese (ze skupiny tricyklických antidepresiv) nebo léky k léčbě vysokého krevního tlaku nebo srdečních onemocnění (ze skupiny betablokátorů) (viz bod „Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj pomeranč a zázvor“) Přípravek PARALEN GRIP horký nápoj pomeranč a zázvor s jídlem, pitím a alkoholem Pokud se během léčby objeví zažívací obtíže, .....
Užívat Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj Neo - pokud jste alergický( Upozornění a opatřeníPřed užitím přípravku PARALEN GRIP horký nápoj Neo se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem: - jestliže máte onemocnění jater a ledvin, - jestliže jste těhotná nebo kojíte, - jestliže trpíte závažnou formou určitého typu chudokrevnosti zvaného hemolytická anémie, - jestliže jste byl lékařem informován, že máte nízký počet granulocytů ( Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN GRIP horký nápoj Neo Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval( Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj Neo, pokud užíváte: - jiné léky obsahující paracetamol, - jiné léky na chřipku a nachlazen, - jiné léky k léčbě ucpaného nosu ( případně methyldopu nebo reserpin) (viz bod „Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj Neo“) Přípravek PARALEN GRIP horký nápoj Neo s jídlem, pitím a alkoholem Pokud se během léčby objeví zažívací obtíže, užívejte lék během jídla. Použití přípravku PARALEN GRIP horký nápoj Neo během těhotenství a kojení se nedoporučuje. Přípravek PARALEN GRIP horký nápoj Neo obsahuje sodík a aspartam Přípravek .....
Echinacea a šípky užívat Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj echinacea a šípky jestliže jste alergický( Upozornění a opatření Před užitím přípravku PARALEN GRIP horký nápoj echinacea a šípky se poraďte se svým lékařem nebo lékarníkem: jestliže máte onemocnění jater a ledvin, jestliže jste těhotná nebo kojíte, jestliže trpíte závažnou formou určitého typu chudokrevnosti zvaného hemolytická anemie, jestliže jste byl( Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN GRIP horký nápoj echinacea a šípky Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval( Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj echinacea a šípky, pokud užíváte: jiné léky obsahující paracetamol, jiné léky na chřipku a nachlazení, jiné léky k léčbě ucpaného nosu ( případně methyldopu nebo reserpin) (viz bod „Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj echinacea a šípky“) Přípravek PARALEN GRIP horký nápoj echinacea a šípky s jídlem, pitím a alkoholem Pokud se během léčby objeví zažívací obtíže, užívejte tento přípravek během jídla. Použití přípravku PARALEN GRIP horký nápoj echinacea a šípky během těhotenství a .....
Přečtěte si o tématu HorkÝ NÁpoj. Abyste mohli snadněji vyhledávat obsah na téma horkÝ nÁpoj, připravili jsme seznam odkazů souvisejících s hledaným výrazem HorkÝ NÁpoj. Najdete zde srovnání interakcí, popisy léčiv a další články k tématu HorkÝ NÁpoj.